www.metalworld.cz
it
Profil výrobce

Metal World S.p.A.
Zona industriale San Mauro
33050 Percoto (Udine)
Italy

Tel. + 39 0432 686868
Fax + 39 0432 686839

http://www.metalworld.it
e-mail: info@metalworld.it
cz
it
en

Profil výrobce

Společnost METAL WORLD je již přes dvacet pět let začleněna v těžkém strojírenství jako výrobce nástrojů pro opracování dřeva, dřevěných derivátů, plastů a lehkých slitin. K produkci špičkové kvality využívá nejvyspělejších světových technologií v oboru.

Za dobu své existence společnost METAL WORLD učinila významné kroky ve vývoji a technologii svých produktů, know-how a také v rozvoji obchodu, v inovaci a přístupu k zákazníkům, kterými METAL WORLD přispívá k optimálnímu výběru a užívání nástrojů pro požadovaný druh práce.

Zvláště významný posun v expanzi na trhu učinila společnost METAL WORLD od roku 1980, tedy od doby, kdy odstartovala výroba obráběcích nástrojů z "P.C.D." polykrystalického diamantu.

Dnes společnost METAL WORLD vyrábí veškerý sortiment dřevoobráběcích nástrojů - frézy, vrtáky, pilové kotouče i výměnné čepele - a to jak z rychlořezné oceli pro měkké materiály, tak z odstupňovaného tvrdokovu a diamantu pro vysoce odolné materiály. Tyto nástroje si vybudovaly pověst vysoké kvality. Uspokojují jakékoli potřeby zákazníků svou spolehlivostí, přesností, trvanlivostí i pružným dodáním doručení objednaných nástrojů či servisem.

Zejména diamantové nástroje (náklady na jejich výrobu činí v průměru 10-15násobek klasických nástrojů) svou trvanlivostí a kvalitou opracování poskytují zákazníkům výrazně lepší službu a náklady na jejich pořízení se rychle vracejí.

Některé z posledních modelů obráběcích nástrojů, patentované společností METAL WORLD, mohou opracovat více než jeden milión metrů materiálu. Poradí si i se silně nekvalitními materiály, jako je dřevotříska s vysokým obsahem kamene, skla, kovu apod.

Společnost METAL WORLD sídlí blízko Udine v severovýchodní části Itálie, své výrobky prodává po celém světě, své zastoupení pro Českou republiku otevřela v dubnu 1999.


 

Copyright © 2007 Web From Pixels group